Pani pozna pana
Internet to nie tylko rozrywka i codzienne informacje. To również dziewczyny poszukujące partnerów. Reprezentatywną grupę stanowią kobiety posiadające dom, samochód i będące w trakcie kariery zawodowej. Nie mają one jednak czasu na bezowocne poszukiwania partnera wśród znajomych ale niezdecydowanych osób. Zamieszczając ogłoszenie na portalu randkowym są świadome iż w odpowiedzi na ich anons pojawią się liczne kandydatury samotnych mężczyzn poszukujących związku. Czy jednak można zaufać stronie internetowej i za jej pomocą szukać drugiej połówki? Czy to miejsce gdzie rzeczywiście każda pani pozna przysłowiowego, miłego pana? Często obawy mają podstawę w zachowaniach wypracowanych kilka lat temu kiedy w sieci faktycznie znaleźć można było wiele fikcyjnych profili. Dziś jednym z najważniejszych zadań każdego portalu randkowego jest filtrowanie dostępnych osób w taki sposób aby nie tylko spotkać po drugiej stronie prawdziwego człowieka ale też by osoba ta miała podobne zainteresowania i hobby. W ten sposób już od początku udaje się zbudować pozytywne relacje a nowo poznana para ma setki wspólnych tematów do rozmowy.
Ogłoszenia kobiet
Dziewczyny zamieszczające ogłoszenie po raz pierwszy obawiają się że nie spotka nikogo specjalnego a czas poświęcony na przygotowanie profilu będzie stracony. Nic podobnego! Wśród tysięcy już opublikowanych ogłoszeń kobiet, wiele z nich już znalazło swojego partnera i dziś żyją w szczęśliwych związkach. Dodatkowo nie należy się obawiać pierwszego spotkania w realnym świecie - wiele Pań ma z tym problem. Jeśli na poziomie platformy internetowej udało nam się złapać swobodny kontakt, podobnie powinno być podczas prawdziwej rozmowy. Pamiętajmy jednak iż do rozmowy warto się przygotować: przyjrzyjmy zapisy dotychczasowych konwersacji, sprawdźmy o czym rozmawialiśmy najczęściej i jak mogłybyśmy pokierować spotkaniem, gdyby nowo poznany pan okazał się być niezdecydowany.
Nie umawiajmy się też w kinie ani żadnym hałaśliwym miejscu: wystarczy spokojna knajpka i świeżo zaparzona kawa. To właśnie tam będziemy mogły skonfrontować nasze dotychczas wyrobioną opinię o partnerze z rzeczywistością. Czy będzie Pani zadowolona? Jeśli nie, proszę wziąć pod uwagę że pierwszy kontakt wiąże się z większym niż zwykle stresem.
Na co czekasz? Zarejestruj się bezpłatnie !
Rejestrując się potwierdzasz, że masz 18 lat oraz że zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin Swatka.com i politykę prywatności.
Rejestruję się na
darmowe konto