Swatka.com powstała 12 lat temu z pomysłu Polonii mieszkającej w Stanach Zjadnoczonych. Celem tego Portalu jest stworzenie miejsca umożliwiajacego wyszukiwanie, zapoznawanie i nawiązywanie bezpośrednich kontaktów z Polakami na całym świecie. Polacy mieszkający w Polsce i Polonia w USA, Kanadzie, Australi, UK, EU a praktycznie na całym świece mają teraz miejsce gdzie jest to łatwe, przyjazne i dostępne o każdej porze.

 

Serwis Swatka.com skierowany oraz zaprojektowany i dostosowany jest do osób dorosłych nie będących aktualnie w związku partnerskim. Każdy Użytkownik zobowiązany jest  do przestrzegania postanowień niniejszego Regulaminu. Przed założeniem Konta należy przeczytać poniższy Regulamin, założenie konta jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Wszystkich Użytkowników serwisu Swatka.com obowiązują zapisy niniejszego Regulaminu oraz Polityki Prywatności.

 

Swatka™ zawsze była pionierem w użyciu nowych technologii takich jak Audiotext, która przez wiele lat była bardzo popularna w USA. Swatka.com czyli internetowa wersja Swatka™ oferuje najnowszą Technologię Multimedia króra nie jest dostępna na żadnym innym portalu randkowym. Użytkownicy mają możliwość komunikowania się następującymi metodami:

 

  • Wiadomości wysyłane i otrzymywane przez tradycyjny Email
  • Czaty Tekstowe na żywo
  • Czaty Wideo na żywo umożliwiające połączenia z innymi użytkownikami którzy są zalogowani w portalu Swatka.com

 

Swatka.com pomaga Tobie w poszukiwaniu parnera lub partnerki w każdej miescowości w Polsce ale rónież i na całym świecie, wszędzie tam gdzie są Polacy. Dobrze znamy Polonię w Stanach Zjednoczonych, w Kanadzie, w Australii, w Anglii i w całej Europie, a nawet w tak egzotycznych miejscach jak Singapore, Chiny czy Japonia. Używając nowoczesne metody multimedia na żywo możesz rozmawiać z tymi którzy już Ciebie znależli i chcą Ciebie poznać.

 

Zasady i regulamin portalu swatka.com

 

Ochrona danych osobowych użytkowników portalu Swatka.com

 

Swatka.com jest poważnym portalem internetowym, który ma na celu pomoc użytkownikom w znalezieniu odpowiedniego partnera. Ochrona danych osobowych jest dla nas bardzo ważna. Przestrzegamy restrykcyjnych przepisów prawa polskiego oraz europejskiego w tym zakresie.
Jeśli odwiedzają Państwo ogólnie dostępne strony na portalu Swatka.com, nie rejestrując się w naszym portalu, to nie pobieramy od Państwa żadnych danych osobowych.

 

Rejestracja (Członkostwo Podstawowe, Członkowstwo Premium)

 

Jeśli zdecydują się Państwo na rejestrację w serwisie Swatka.com, konieczne będzie podanie przez Państwa swoich danych osobowych, umożliwiających korzystanie z  naszego serwisu. Swatka.com wykorzystuje dane osobowe dobrowolnie przez Państwa podane (np. dane kontaktowe podane podczas rejestracji, informacje zamieszczone w profilu, zdjęcia).

 

Przekazywanie danych osobom trzecim

Przekazywanie danych Użytkownika innemu Użytkownikowi w ramach świadczenia usługi, odbywa się wyłącznie za pośrednictwem nazwy Użytkownika / nick'a, którą wybiera każda osoba rejestrująca się na Swatka.com. Swatka.com nigdy nie przekazuje danych osobowych danego użytkownika innym osobom, korzystającym z platformy (np. imię nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail). Kontakt między Użytkownikami na portalu Swatka.com może zostać nawiązany wyłącznie poprzez wewnętrzny system komunikacji. W ten sposób Użytkownik sam decyduje, komu udostępni swoje dane kontaktowe.

 

Kontrola danych osobowych

Aby chronić naszych Użytkowników przed osobami dopuszczającymi się nadużyć na Swatka.com, nasi pracownicy oraz zautomatyzowane programy monitorujące przeprowadzają losową kontrolę wiarygodności danych prowadzanych przez Użytkowników portalu.

 

  1. Podstawowym przedmiotem Serwisu Swatka.com jest udostępnianie zalogowanym użytkownikom serwisu Swatka.com systemu prezentacji oraz wymiany informacji o Użytkownikach, prowadzonego oraz utrzymywanego przez Administratora, w celu umożliwienia nawiązywania znajomości pomiędzy Użytkownikami. Za pośrednictwem Serwisu świadczone mogą być odpłatne i nieodpłatne usługi na rzecz Użytkowników związane z przedmiotem Serwisu.
  2. Rejestracja w Serwisie jest dobrowolna oraz bezpłatna.
    Do korzystania z Serwisu niezbędne jest posiadanie urządzeń pozwalających na korzystanie z zasobów Internetu, skrzynki e-mail oraz przeglądarki umożliwiającej wyświetlanie stron internetowych.
    Dodatkowe odpłatne usługi świadczone są tylko i wyłącznie na wyraźne zlecenie Użytkownika po wniesieniu opłaty za daną usługę zgodnie z postanowieniami Regulaminu oraz Załącznika Nr 1 do Regulaminu "Cennik świadczenia usług odpłatnych w serwisie Swatka.com" i Załącznika Nr 2 „Opis usług dostępnych w serwisie Swatka.com”
  3. Techniczne warunki korzystania z Serwisu Swatka.com, mają znaczenie dla prawidłowości funkcjonowania Serwisu i jego prawidłowego wyglądu w przeglądarce internetowej stosowanej przez Użytkownika, ale także dla bezpieczeństwa danych Użytkownika zapisanych w Serwisie. Każdy Użytkownik powinien stosować się do poniższych warunków, a wszelkie działania podejmowane przez Użytkownika w sposób odmienny, dokonywane są na jego wyłączną odpowiedzialność.

 

Uczestnictwo w Serwisie

1. Uczestnikiem Serwisu może być każda osoba w wieku powyżej 18 lat, po zaakceptowaniu postanowień Regulaminu oraz  realizacji procedury rejestracji w Serwisie.
2. Aby założyć Konto i być Użytkownikiem Serwisu Swatka.com oraz korzystać z jego zasobów niezbędne jest spełnienie wymagań technicznych oraz posiadanie aktywnej Skrzynki e-mail.
3. Rejestracja i aktywacja Konta przebiega stopniowo za pośrednictwem skrzynki e-mail i stron Serwisu Swatka.com, do czego konieczne są również działania Użytkownika opisane na każdym etapie procedury rejestracji.
4. Osoba, która nie dokona ostatecznej aktywacji Konta zakładanego podczas rejestracji zgodnie z jej procedurą, może zostać pozbawiona możliwości założenia Konta,jeżeli ostateczna aktywacja Konta nie zostanie dokonana w okresie do 24 godzin od otrzymania wiadomości e-mail z informacjami o kolejnych krokach potrzebnych do skutecznego założenia Konta.
5. Jedna osoba może mieć tylko jedno Konto w Serwisie Swatka.com. Niedozwolone jest cedowanie lub udostępnianie Konta innym osobom, chyba że wyrazi na to zgodę Administrator.

 

 

 

CAM02680.jpg ząbek45 Offline

wiek 32,

(Poland, BUCZEK)

no-image-avatar.png dziobek Offline

wiek 52,

(Poland, wagrowiec)

no-image-avatar.png lessy1 Offline

wiek 43,

(Poland, Lidzbark)