Pan szuka pani
Przeszukując szereg serwisów randkowych można natknąć się na coraz większą ilość mężczyzn poszukujących partnerki. Jest to o tyle nowe zjawisko iż dotychczas poszukiwania miały bardziej skryty charakter. Obecnie pęd społeczeństwa i życie w ciągłym biegu powodują iż nie mamy czasu na znalezienie partnerki. Dodatkowo z każdym kolejnym rokiem w dorosłe życie wchodzą kolejne tysiące chłopców którzy wychowywali się równocześnie ze wzrostem świadomości społecznej o istnieniu internetu. Sieć jest dla nich czymś naturalnym: tym samym poszukiwanie partnerski za jej pośrednictwem wydaje się jak najbardziej naturalne.
Szukam żony
Nieco inaczej przedstawia się sytuacja starszych osób. Będące obecnie po 40 roku życia poszukują czegoś więcej aniżeli tylko czułych słów i miło spędzonego czasu. Szukają żony: partnerki na lata. Niestety dla wielu z nich internet wciąż wydaje się być jedynie medium informacyjnym i czysto rozrywkowym. Nie nadaje się zaś do zamieszczania najzupełniej poważnych ogłoszeń. Na szczęście i to się zmienia. Coraz więcej panów zamieszcza informacje pisząc wprost iż poszukują żony. Bardzo łatwo w ten sposób odsiać część osób szukających jedynie rozrywki. Dodatkowo szereg portali randkowych, w tym Swatka.com pozwalają filtrować dostępne profile. Dzięki temu potencjalna kandydatka może rozpocząć konwersację z osobą posiadającą nie tylko wspólne cechy profilu ale też zbieżną wizję wspólnie spędzonego czasu. Teraz i w przyszłości.
Internet rozwiązaniem?
Zdarza się iż nawet po rejestracji nie jesteśmy do końca pewni czy pani którą właśnie poznaliśmy jest faktycznie tą za którą się podaje. Czy przesłane zdjęcie jest prawdziwe? Czy opisane zainteresowania i zawód nie zostały wymyślone? W większości przypadków nie powinniśmy się martwić. Portale randkowe bardzo rzetelnie podchodzą do kwestii rzetelności rejestrowanych profili. Dodatkowo bardzo często już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej można określić czy osoba która się przedstawiała w dany sposób faktycznie nią jest. Kolejnym krokiem będzie spotkanie w realnym świecie. Umówmy się w spokojnej kawiarni i sprawdźmy czy rozmowy są równie interesujące jak te z internetu. Jeśli tak będzie, rozwijajmy i pielęgnujmy znajomość: z czasem okaże się czy faktycznie jesteście dla siebie stworzeni.
What are you waiting for? FREE Registration!
By registering you confirm that you are at least 18 and you have read and agree to the Terms of Use of Swatka.com and the Privacy Policy.
Register your
FREE Account