Pani pozna pana
Internet to nie tylko rozrywka i codzienne informacje. To również dziewczyny poszukujące partnerów. Reprezentatywną grupę stanowią kobiety posiadające dom, samochód i będące w trakcie kariery zawodowej. Nie mają one jednak czasu na bezowocne poszukiwania partnera wśród znajomych ale niezdecydowanych osób. Zamieszczając ogłoszenie na portalu randkowym są świadome iż w odpowiedzi na ich anons pojawią się liczne kandydatury samotnych mężczyzn poszukujących związku. Czy jednak można zaufać stronie internetowej i za jej pomocą szukać drugiej połówki? Czy to miejsce gdzie rzeczywiście każda pani pozna przysłowiowego, miłego pana? Często obawy mają podstawę w zachowaniach wypracowanych kilka lat temu kiedy w sieci faktycznie znaleźć można było wiele fikcyjnych profili. Dziś jednym z najważniejszych zadań każdego portalu randkowego jest filtrowanie dostępnych osób w taki sposób aby nie tylko spotkać po drugiej stronie prawdziwego człowieka ale też by osoba ta miała podobne zainteresowania i hobby. W ten sposób już od początku udaje się zbudować pozytywne relacje a nowo poznana para ma setki wspólnych tematów do rozmowy.
Ogłoszenia kobiet
Dziewczyny zamieszczające ogłoszenie po raz pierwszy obawiają się że nie spotka nikogo specjalnego a czas poświęcony na przygotowanie profilu będzie stracony. Nic podobnego! Wśród tysięcy już opublikowanych ogłoszeń kobiet, wiele z nich już znalazło swojego partnera i dziś żyją w szczęśliwych związkach. Dodatkowo nie należy się obawiać pierwszego spotkania w realnym świecie - wiele Pań ma z tym problem. Jeśli na poziomie platformy internetowej udało nam się złapać swobodny kontakt, podobnie powinno być podczas prawdziwej rozmowy. Pamiętajmy jednak iż do rozmowy warto się przygotować: przyjrzyjmy zapisy dotychczasowych konwersacji, sprawdźmy o czym rozmawialiśmy najczęściej i jak mogłybyśmy pokierować spotkaniem, gdyby nowo poznany pan okazał się być niezdecydowany.
Nie umawiajmy się też w kinie ani żadnym hałaśliwym miejscu: wystarczy spokojna knajpka i świeżo zaparzona kawa. To właśnie tam będziemy mogły skonfrontować nasze dotychczas wyrobioną opinię o partnerze z rzeczywistością. Czy będzie Pani zadowolona? Jeśli nie, proszę wziąć pod uwagę że pierwszy kontakt wiąże się z większym niż zwykle stresem.
What are you waiting for? FREE Registration!
By registering you confirm that you are at least 18 and you have read and agree to the Terms of Use of Swatka.com and the Privacy Policy.
Register your
FREE Account